Patroni imprezy

Dom Strachu Asylum

Najstraszniejsze miejsce na mapie Katowic! Poczuj strach w jego najbardziej pierwotnym obliczu.. Odwiedź szereg pokoi, w których poznasz definicję lęku!

Link do miejsca gdzie możecie spotkać naszego patrona: domstrachow.pl

W-NERF-iony

Strona poświęcona modyfikacjom technicznym i kosmetycznym wyrzutni NERF, X-Shot, BoomCo, Dart Zone, Adventure Force, Worker i innych.

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook i Youtube

 

Wartax

Jeśli interesują cię zombiaki oraz wszystkie filmowe straszne potwory, to ten kanał jest dla ciebie. Kanał jest czysto rozrywkowy i nie powinno się go brać na poważnie ponieważ zombie tak samo jak piraci nie istnieją. 

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook i Youtube.

Saladyn

Post-Apokalipsa, zombie apokalipsa, Fallout, plakaty filmowe, cosplay i wiele wiele innych rzeczy związanych z postapo. 

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook.

Resident Evil Polska

Strona prowadzona przez sympatyków serii RE. Znajdziecie na niej najnowsze informacje i ciekawostki związane z uniwersum Resident Evil. Stworzona przez fanów dla fanów.

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook oraz Youtube.

Radioaktywny Pingwin

Grupa przyjaciół, którzy jarają się postapokaliptycznym światem! Organizatorzy wioski postapo. 

Serdecznie zapraszamy na profil na Facebooku. 

Postapokaliptycznie PRZEZ ŚWIAT

Filmy ze zwiedzania opuszczony miejsc w cyklu MiD PP czyli „Małe i Duże Postapokalipyczne Podróże”. Materiały prezentujące sprzęt surviwalowy, wojskowy itp. w serii MOJE EDC.
W GARAŻu OCALAŁEGO pokaże wam jak zrobić coś z niczego. Od przydatnych rzeczy zrobionych ze „śmieci”, po abstrakcyjne, postapokaliptyczne rekwizyty.

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook i Youtube od Mordena! 

Post-Apokalipsa Polska

Post–Apokalipsa Polska to największy serwis w Europie, zrzeszający fanów postapokalipsy z całego świata. Oprócz prowadzenia strony, działa na rzecz rozwoju kultury w Polsce w zakresie tego fantastycznego gatunku. Poprzez swoje patronaty medialne pomaga w promocji książek, filmów gier, muzyki czy wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook

Mamo odwal się, mamy apokalipsę

Fanpage dla fanów gier, książek, filmów o tematyce postapo. Znajdziecie tutaj informacje imprezach i najnowszych produkcjach w klimacie postapo. 

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook

Iminfected.pl

Nie brzydzą Was walające się wszędzie flaki i hektolitry krwi? W takim razie trafiliście w dobre miejsce! Iminfected.pl to portal skupiający się głównie wokół zombie. Na stronie zobaczycie recenzje książek, filmów i gier, wiele ciekawostek ze świata zombie, konkursy z ciekawymi nagrodami i o wiele więcej! 

Serdecznie zapraszamy na profil Facebook oraz stronę internetową